aboutus

HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD

HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD
1 2 3 4 5
نوع کسب و کار: سازنده
وارد کننده
صادر کننده
فروشنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های: SIVGE
تعداد کارمندان: 100~200
فروش سالانه: 500million-600million
سال تاسیس: 1995
صادرات کامپیوتر: 20% - 30%
دربارهی ما
معرفی

هانگزو Sivge ماشین آلات شرکت، آموزشی ویبولیتین (ماشین آلات ماشین آلات مهندسی Hangzhou Saiqi سابق) در سال 1995 در Hangzhou تاسیس شد - یک شهرستان زیبا پر از خلاقیت و خلاقیت در چین است. SIVGE یکپارچه تحقیق و توسعه علمی، تولید و فروش انواع مختلف سیستم های کاری هوایی است و بهترین کار را برای بهبود شرایط کار هوایی انسان می کند.

SIVGE همچنان در نوآوری های تکنولوژیکی، با چندین اختراع اختراع اختراع و بیش از 30 پتنت مدل ابزار، همچنان ادامه دارد. محصولات ما با حقوق مالکیت فکری خود به طبیعت پیشرفته برسند.

SIVGE به طور کامل مدرن مدیریت پیشرفته بین المللی را اجرا می کند. در سال 2001، سیستم تضمین کیفیت ISO9001 را تاسیس کردیم. در سال 2006، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای (OHSAS) 18001 و سیستم مدیریت محیط زیست ISO14001 تاسیس شد.

در سال 2002، پلاتفرم هوایی ما از 6-18 متر ارزیابی ایمنی بین المللی ایمنی را انجام داد. در سال 2003، ما برای اولین بار در کشور برای کسب گواهی مجوز برای تولید سیستم های هواپیما کار کردیم. در سال 2007، یک سری از سیستم های عملیاتی خود کار خود را به دست آورد CE گواهینامه ایمنی بین المللی. در سال 2010، 9 سری سیستم های کاری هوایی Sivge با توجه به آخرین استاندارد EN280، CE به دست آمد.

با اصل "مشتری محور"، SIVGE یک سیستم خدمات یکپارچه طراحی، ساخت، فروش و مشاوره را ایجاد کرده است. شبکه فروش سیستم عامل SIVGE بیش از چین، از جمله منطقه هنگ کنگ، منطقه ماکائو و منطقه تایوان گسترش یافته است. محصولات ما به بیش از 70 کشور و مناطق جهان، از جمله اروپا، خاورمیانه، آسیای جنوب شرقی، آمریکا و اقیانوسیه فروخته شده است.

تاریخ

1995 هانگزو Saiqi مهندسی ماشین آلات شرکت، با مسئولیت محدود تاسیس، در زمینه افزایش پلت فرم کار را وارد کنید.

1998 نخستین پلتفرم کارآیی هواپیما دوبعدی به طور موفقیت آمیز برای افزایش ظرفیت بار، گسترش مناطق کاربردی برای سیستم های مستهلک هواپیما کار می کند. در همان سال، جایزه ملی محصولات چین کلید جدید.

2000 Sivge در حال ویرایش استاندارد صنعت پلت فرم کار هوایی، مانند JG / T5100، JG / T5103 و JG / T5104 است. اولین سری پلت فرم چهار مگابایت به طور گسترده در صنعت هوافضا چینی استفاده می شود.

2002 Sivge یک پلت فرم بالادستی چندبعدی خلاق (2001 محصول ملی کلیدی جدید) را توسعه داد. از این رو، نوع محصول مشت برای دستیابی به محدودیت های ارتفاع بلند کردن. محصولات CE گواهینامه توسط DNV دریافت شد.

2004 Sivge همچنان به پیروزی در پروژه های علمی و فن آوری ملی چین و تصویب شرکت های فن آوری با استعدادهای درخشان است. استفاده از "Hangzhou Sivge Aerial Work Machinery Co. Ltd."

2006 مرکز تحقیقات و آزمایشگاه Sivge تکمیل شده و به کار گرفته شده است. در فرمول بندی وسایل نقلیه ملی استاندارد GB9465 شرکت کنید.

2008 محصولات Sivge خود چاپی، از جمله محصول ستاره، پیشگامانه است - چهار پلت فرم خودپرداز ماست. با ثبات عالی و عملکرد برجسته، اعتماد بسیاری از کاربران را دریافت کنید. سری محصولات جدید گواهینامه TUV را تصویب کرد.

2010 Sivge فرض دو "پنجاه ساله یازدهم" ملی علوم و فناوری چینی متمرکز بر حمایت از پروژه و تشکیل شده به عنوان پایگاه صنعتی است. مشارکت در توسعه چهار استانداردهای ملی چینی مانند GB25849، GB / T27547، GB / T27548 و GB / T27549

2012 Sivge تبدیل به تنها یکی در صنعت عبور از حالت H (گواهی کامل تضمین کیفیت SGS) CE گواهینامه ایمنی بین المللی.

2014 با استفاده از BUS، تکنولوژی فراصوت و لیزر و مجموعه ای از فن آوری های جدید در محصولات خود، همراه با مزایای خود در توسعه هنر، Sivge نسل جدید محصولات منتشر شده در مراحل. برای محصولات Sivge، مانند 27 متر، برای محصولات Sivge تنظیم شده و محصولات به عنوان سازگار، با دقت بالا، با قدرت بالا، پلت فرم بزرگ، پیاده روی یک طرفه، رونق تلسکوپی، بازوی مخلوط ......

2015 Sivge نام خود را به شرکت Hangzhou Sivge Machinery Ltd، و سهام Saiqi ذکر شده در هیئت مدیره جدید در تاریخ 27 ژوئیه (833084.OC) تغییر نام داد.

سرویس

خدمات فرمت کیفیت است!

با کیفیت عالی و خدمات وفادار به دنبال رضایت بیشتر از مشتریان است.

Sivge یک شرکت گواهی ISO9001: 2008 است، استانداردهای صنعت با بالاترین کیفیت را از طریق مدیریت دقیق مدیریت زنجیره تامین و روش های کنترل کیفیت ما، که روش های دقیق و استاندارد برای دریافت و بازرسی قطعات است، حفظ می کند. تیم کیفیت Sivge به خوبی آموزش دیده است تا اطمینان حاصل شود که مشتریان به موقع محصولات بالاترین کیفیت را دریافت می کنند و تمام بسته بندی، برچسب گذاری و شرایط تحویل مشخص شده با دقت بررسی می شوند.

مدیریت کیفیت Sivge آغاز می شود با فرایند تهیه، که شامل آزمون های غربالگری تامین کننده، طبقه بندی تامین کننده و رتبه بندی عملکرد ارائه دهنده در حال اجرا است. ما معتقدیم که "منبع" برای کنترل کیفیت ضروری است. مدیریت کیفیت Sivge همچنین شامل تحویل در زمان تحویل با دستورالعمل های مشخص شده توسط مشتری است.

خدمات پیش فروش:

  • 1. برای ارائه خدمات به کاربران با پشتیبانی فنی قبل از فروش و ارائه به کاربران با انتخاب شخصی یا توصیه های طراحی بر اساس نیاز سایت واقعی است.
  • 2. کاربر به طور مشترک توسعه داده شده به ماشین آلات خاص خاص خاص صنعت.

فروش خدمات:

  • 1. مطابق با الزامات سفارش یا کاربر، هماهنگی چرخه دامداری یا تولید.
  • 2. ارائه یک برنامه تولید دقیق و یا طرح projrct به کاربر.

سایر خدمات:

  • خدمات برای ارتقاء یا بازسازی محصول.
  • برای ارائه خدمات بیشتر در مورد ماشین آلات هوایی و صنایع وابسته، مانند طراحی، تامین منابع، اجاره و غیره

خدمات پس از فروش:

  • 1. ارائه خدمات کالا تمام وقت برای تمام تجهیزات Sivge، شامل تعمیر و نگهداری تجهیزات، تامین قطعات یدکی، تهیه کتابچه ها و ویدیوها و غیره.
  • 2. برای ارائه پشتیبانی از راه دور توسط تلفن و شبکه آزادانه.

تیم ما

Sivge در نمایشگاه های تجاری:

اطلاعات تماس